Injectables behandeling voor rimpels in Deventer bij Looy Clinics Deventer
Cosmetische kliniek Looy Clinics Deventer

Looy Clinics Deventer

Persoonlijke aandacht en kwaliteit staan hier voorop. Looy Clinics is gespecialiseerd in bovenooglidcorrecties, natuurlijke injectable behandelingen fillers, skinboosters, botox en spatader behandelingen.

Bij Looy Clinics draait alles om jou. Wij geloven dat schoonheid en zelfvertrouwen hand in hand gaan en streven ernaar om onze cliënten de beste zorg en resultaten te bieden. Onze kliniek onderscheidt zich door deskundigheid, persoonlijke aandacht en een innovatieve aanpak. Bij Looy Clinics ben je geen nummer, maar een waardevolle cliënt die de beste zorg verdient. Kies voor expertise, eerlijkheid en een behandeling op maat!

Looy Clinics Deventer uit Deventer is gespecialiseerd in cosmetische behandelingen, waaronder botulinetoxine (Botox) en fillers.

Persoonlijke aandacht en kwaliteit staan hier voorop. Looy Clinics is gespecialiseerd in bovenooglidcorrecties, natuurlijke injectable behandelingen fillers, skinboosters, botox en spatader behandelingen. Meer lezen »

Looy Clinics – Persoonlijke zorg & natuurlijke resultaten!

Looy Clinics Deventer prijslijst
Botox
1 zone botox (merk: Azzalure)
v.a. € 119 per zone
1 zone botox (merk: Dysport)
v.a. € 119 per zone
2 zones
v.a. € 219 per behandeling
3 zones
v.a. € 309 per behandeling
Faceslimming
v.a. € 249 per Behandeling
Hyperhidrosis (per 2 oksels)
v.a. € 380 per 2 oksels
Consult
1e consult
Gratis
Fillers
0,5 / 0,6 ML hyaluronzuur filler
v.a. € 180 per Behandeling
2 ML hyaluronzuur filler
v.a. € 520 per Behandeling
3 ML hyaluronzuur filler
v.a. € 750 per Behandeling
StylageStylage
v.a. € 280 per ML
Teosyal
v.a. € 300 per ML
Traangoot filler
v.a. € 300 per ML
Overige
Hyaluronidase (filler oplossen)
v.a. € 150 per behandeling
Ooglidcorrectie (chirurgie)
v.a. € 875 per Per ingreep (twee ogen)
Skinbooster
Onbekend merk skinbooster
v.a. € 280 per behandeling
PolyPhilPolyPhil
v.a. € 260 per behandeling
ProfhiloProfhilo
v.a. € 280 per 2 ML
Profhilo Structura
v.a. € 425 per Per behandeling
Injectables door Looy Clinics Deventer in Deventer
Aantal behandelingen per jaar
7000
Kliniek opgericht
2019
Openingstijden
Maandag
Gesloten
Dinsdag
9:00 - 21:00
Woensdag
9:00 - 18:00
Donderdag
9:00 - 18:00
Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten
Heb je een vraag of klopt er iets niet? Neem contact op

Injectables specialisten

Mohammad Kalmet
Drs. Mohammad Kalmet
Functie
Cosmetisch Arts KNMG
Botox zone vanaf
€ 119,00
Filler per ml vanaf
€ 280,00
Bekijk deze specialist
Marina van Engeland
Drs. Marina van Engeland
Functie
Medisch specialist (overige)
Botox zone vanaf
€ 119,00
Filler per ml vanaf
€ 280,00
Bekijk deze specialist
Anneke Van Engeland
Drs. Anneke Van Engeland
Functie
Plastisch Chirurg
Botox zone vanaf
€ 119,00
Filler per ml vanaf
€ 280,00
Bekijk deze specialist
Tuna Demir
Drs. Tuna Demir
Functie
Cosmetisch Arts KNMG
Botox zone vanaf
€ 119,00
Filler per ml vanaf
€ 280,00
Bekijk deze specialist
Suzanne Elbers
Dr. Suzanne Elbers
Functie
Medisch specialist (overige)
Botox zone vanaf
€ 119,00
Filler per ml vanaf
€ 280,00
Bekijk deze specialist

Looy Clinics Deventer Reviews

4.8
335 reviews
Dr Tuna Demir is een zeer deskundige en vriendelijke arts. Hij neemt altijd de tijd voor je wensen. De behandeling verliep zonder problemen en ik ben erg tevreden met het resultaat. Ook de meiden achter de balie waren heel hulpvaardig en de sfeer in de praktijk was prettig. Een echte aanrader voor wie een arts zoekt met zowel medische kennis als een menselij... Toon meer »
Dr Tuna Demir is een zeer deskundige en vriendelijke arts. Hij neemt altijd de tijd voor je wensen. De behandeling verliep zonder problemen en ik ben erg tevreden met het resultaat. Ook de meiden achter de balie waren heel hulpvaardig en de sfeer in de praktijk was prettig. Een echte aanrader voor wie een arts zoekt met zowel medische kennis als een menselijke benadering". Toon minder »
Son G
21 augustus 2025 15:03
Ik heb mijn lippen laten doen bij deze kliniek. Dr. Tuna is erg vriendelijk, verantwoordelijk en doet zijn werk goed. Snel en van hoge kwaliteit. De meisjes bij de receptie zijn ook erg vriendelijk en aardig, het is fijn om met ze te praten.
Єлизавета Ткач
1 augustus 2025 12:12
Ontzettend fijn geholpen, Voor mij de eerste keer. Fijne en heldere uitleg en advies.
Allemaal spontane vriendelijke meiden, je voelt je gelijk welkom als je bij LOOY binnenkomt. Ik kom zeker terug!
ilse st
31 juli 2025 10:10
Ontzettend tevreden over mijn behandeling hier! Prachtige salon & hele lieve meiden. Geholpen door Dr. Wolsink die heel prettig alles heeft uitgelegd en fijn meedacht. Blij met het resultaat!
Leyla Kizgin
23 juli 2025 19:07
Mooie kliniek met gastvrije dames aan de balie. Ik ben geholpen door dr. Tuna. Het zetten van Botox was vrijwel pijnloos. Ik heb ook advies gekregen over een andere behandeling. Alles voelde erg goed en tot nu toe ben ik zeer tevreden
Nienke
10 juli 2025 10:10
Prettig ontvangst. Behandeling werd goed uitgelegd door de arts en ook tijdens de behandeling bleef ze fijn vertellen wat ze precies deed. Heel blij ook met het eindresultaat!
M. J.
25 juni 2025 11:11
Ik ben ontzettend tevreden over mijn ervaring bij Kliniek Looy in Deventer! Vanaf het eerste contact voelde ik me welkom en serieus genomen. Het team is professioneel, vriendelijk en zeer deskundig. Het resultaat van mijn behandeling is boven verwachting en ik voel me zoveel beter over mezelf. Een enorme aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit e... Toon meer »
Ik ben ontzettend tevreden over mijn ervaring bij Kliniek Looy in Deventer! Vanaf het eerste contact voelde ik me welkom en serieus genomen. Het team is professioneel, vriendelijk en zeer deskundig. Het resultaat van mijn behandeling is boven verwachting en ik voel me zoveel beter over mezelf. Een enorme aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit en persoonlijke aandacht Toon minder »
maun
29 mei 2025 10:10
Ik ben ontzettend tevreden over Looy Clinics in Deventer! Het team is supervriendelijk, luistert goed naar je wensen en geeft eerlijk advies. De kwaliteit van de behandelingen is top, en de producten die ze gebruiken zijn echt beter dan bij andere klinieken waar ik eerder ben geweest. Ik kom hier graag en kan het iedereen aanraden!
Leyla Aslan
27 mei 2025 19:07
Nu voor de 2e keer geweest. We rijden zelfs 1 uur om hier heen te gaan. Erg professioneel en steriel gaan ze te werk.
Chantalle ten Caat
21 mei 2025 10:10
Gisteren lipfillers laten zetten en ik ben supertevreden! De kliniek was schoon en netjes, wat meteen al een fijn gevoel gaf. De arts was echt vriendelijk en stelde me goed op m’n gemak. Alles werd duidelijk uitgelegd, dus ik wist precies wat er ging gebeuren. Al met al een hele fijne ervaring.
Rania Barrimo
30 april 2025 10:10
Blij dat ik de stap naar Looy heb gezet! Inmiddels paar keer geweest voor mn fronsrimpel. Je krijgt een herinneringsmail voor de volgende afspraak. Online inplannen werkt prettig!
Inge Wamelink
29 april 2025 09:09
Transparante informatie over de behandeling en werkwijze. Artsen zijn nauwkeurig, vriendelijk in contact en professioneel. Ik rijd er graag een half uur extra voor om door de artsen van LOOY behandeld te worden. Er wordt de tijd genomen om goed te informeren en mee te denken wat het best passend is, ongeacht de omstandigheden/vragen die ik dan heb. Zeer tevr... Toon meer »
Transparante informatie over de behandeling en werkwijze. Artsen zijn nauwkeurig, vriendelijk in contact en professioneel.
Ik rijd er graag een half uur extra voor om door de artsen van LOOY behandeld te worden. Er wordt de tijd genomen om goed te informeren en mee te denken wat het best passend is, ongeacht de omstandigheden/vragen die ik dan heb. Zeer tevreden dus! Toon minder »
Sophie Hermsen
15 april 2025 06:06
“Ik had geboekt voor een consult en behandeling. Voor de eerste keer vond ik de tijd voor het consult te kort. Van te voren was mij niet duidelijk dat ik geen volledig consult zou krijgen. Tijdens de afspraak was de behandelend arts wel erg prettig en duidelijk in de uitleg.”
Esther van der Sligte
16 maart 2025 10:10
Ik ben zeer tevreden, vooral hun gastvrijheid en het geven van een goede advies plan.
Ik raad Looy Clinics zeker aan👍🏼 toppers zijn het♥️
Türkan Gültekin
15 maart 2025 02:02
Eerlijk advies, en in plaats van snel snel krijg je de tijd en ruimte om de verdovingscreme goed te laten inwerken. Ik werd na de behandeling duizelig, ben niet zo een held met prikken maar ook die nazorg is zeer zeer correct.
Goede zorg, lieve zorgzame medewerkers. En een tevreden eindresultaat 🙏🏻
Fam Apeldoorn
8 maart 2025 19:07
Het personeel was ontzettend vriendelijk en heeft me heel goed ontvangen. De arts was zeer deskundig en gaf een uitstekend advies. Dr. Tuna, ik ben ontzettend blij met het resultaat!
s khaiyat
27 februari 2025 12:12
Super nette kliniek, netjes geholpen en tijdens de behandeling werd mij alles heel netjes uitgelegd. De ingreep was echt pijnloos en daarna ook helemaal geen pijn gehad. Uiteraard wel het ongemak van gezwollen zijn en andere dingen die erbij horen maar het viel mij reuze mee. Nu nog even een aantal weken wachten voor het echte resultaat maar nu al wel zichtb... Toon meer »
Super nette kliniek, netjes geholpen en tijdens de behandeling werd mij alles heel netjes uitgelegd. De ingreep was echt pijnloos en daarna ook helemaal geen pijn gehad. Uiteraard wel het ongemak van gezwollen zijn en andere dingen die erbij horen maar het viel mij reuze mee.
Nu nog even een aantal weken wachten voor het echte resultaat maar nu al wel zichtbaar verschil. Toon minder »
Nancy Pasman
12 februari 2025 11:11
Super fijn geholpen door Suzanne! Luistert goed naar jou wensen en geeft ook goed advies over wat ze wel en niet zou aanraden.
Super mooie zaak, heel erg netjes en schoon. 🫶🏼
Zsuzsa Marsi
31 januari 2025 11:11
Zeer tevreden
Mooie lipfillers laten zetten bij Dr. Tuna.
Nadat ik niet correcte lipfillers heb laten zetten bij een kliniek elders heb ik alles moeten laten oplossen. Hierdoor had ik geen vertrouwen meer en was ik erg gespannen. Ik ben erg op mijn gemak gesteld en heb veel informatie gekregen.
Ashana Bremer
4 december 2024 17:05
De artsen bespreken je wensen zorgvuldig door en ze stellen echt niet teleur!
Mijn aller eerste keer zorgde zeker voor een tweede.
Ciska Tas
28 november 2024 12:12
Een zeer vriendelijke en nette ontvangt, bij het consult kreeg ik duidelijk en goede uitleg wat ik kon verwachten bij de behandeling.
En alle tijd of ik nog vragen had.
Gaby Jonker
27 november 2024 11:11
Ik begon met een consult voor een lemon bottle behandeling. Het was zo’n open en een eerlijk gesprek dat ik eigenlijk gelijk maar de behandeling ook liet uitvoeren! Je wordt hier goed geholpen en je merkt echt dat ze met je meedenken. Altijd word ik vriendelijk behandeld en via Whatsapp ook altijd snelle reacties gekregen op mijn vragen. De eerste behandelin... Toon meer »
Ik begon met een consult voor een lemon bottle behandeling. Het was zo’n open en een eerlijk gesprek dat ik eigenlijk gelijk maar de behandeling ook liet uitvoeren! Je wordt hier goed geholpen en je merkt echt dat ze met je meedenken. Altijd word ik vriendelijk behandeld en via Whatsapp ook altijd snelle reacties gekregen op mijn vragen. De eerste behandeling zag ik zelf nog niet zo veel resultaat, bij de tweede wel! Intussen heb ik alweer mijn derde afspraak ingepland voor het behalen van mijn gewenste resultaat Toon minder »
dilaruh
14 november 2024 12:12
Ik heb gisteren gekozen voor de lemon bottle behandeling. De behandelaar heeft mij duidelijk uitleg gegeven hoe het in zijn werking gaat en wat ik na de behandeling kan verwachten. Vriendelijke personeel/behandelaar.
A Trhn
7 november 2024 12:12
Ik ben aantallen keren geweest bij Looy Clinics, mijn arts Joy weet echt wat ze doet!
Super tevreden met haar! Ook vind ik de locatie erg fijn, hele mooie interieur erg hygiënisch.
Ik raad Looy clinics zeker aan!
Sou Haila
5 oktober 2024 10:10
Super mooie kliniek. Onwijs lief personeel en je wordt goed verzorgd. Eerste keer lip fillers gezet door Drs. Tuna Demir die heel goed weet wat hij doet en het resultaat is prachtig! Normaliter ben ik erg kritisch over dingen maar deze praktijk krijgt echt een dikke 10.
Tatum Ferenschild
26 september 2024 15:03
Mijn eerste keer botox frons laten doen door dr. Demir. Zeer tevreden met het resultaat en afgelopen week weer geweest voor dezelfde behandeling.
Rianne Berends
14 september 2024 15:03
Gisteren behandeld voor me neusfillers en het is super mooi geworden! Ze zijn ook heel vriendelijk en geven je goed advies. De salon ziet er ook heel mooi en netjes uit. Ik raad ze zeker aan!
D Sarainy
6 september 2024 09:09
15-8 bij drs. Van Engeland geweest voor de ooglidcorrectie. Zowel drs. Van Engeland als de meiden geven je een heel vertrouwd gevoel. Het begon al met het maken van een afspraak, er werd echt moeite gedaan om me er toch tussen te krijgen, waardoor ik in de vakantieperiode toch nog op korte termijn terecht kon. Ook heel prettig dat een afspraak maken en de aa... Toon meer »
15-8 bij drs. Van Engeland geweest voor de ooglidcorrectie. Zowel drs. Van Engeland als de meiden geven je een heel vertrouwd gevoel. Het begon al met het maken van een afspraak, er werd echt moeite gedaan om me er toch tussen te krijgen, waardoor ik in de vakantieperiode toch nog op korte termijn terecht kon. Ook heel prettig dat een afspraak maken en de aanvullende vragen die ik allemaal had gewoon via WhatsApp gesteld konden worden en ook snel beantwoord werden.
Voor mij zeker 5 sterren! Toon minder »
Linda Janssen
16 augustus 2024 11:11
De specialist was heel duidelijk en professioneel. Ze wist mensen op hun gemak te stellen en was erg goed. Ze stelde mij gerust en legde alles met veel geduld uit. De behandeling verliep snel, ze stelde mij gerust over de pijn, die zeer draaglijk was :)
Cleo Naselli
3 augustus 2024 10:10
Ik heb mijn lippen en lachrimpels laten doen bij drs. Suzanne Elbers. ben al bij redelijk wat klinieken geweest, En vind dit een van de mooiste resultaten. Heel blij mee. Botox kan ik pas beoordelen naar twee weken. Maar mocht er nog bij geprikt moeten worden. Dan kon dat kosteloos nog gedaan worden.

Bedankt! 😁👍🏼
Jo Samisa
22 juni 2024 18:06
Ik ga nu al een paar jaar naar Looy clinics, heel erg tevreden daar. Het is een klein stukje rijden, maar zeker waard. Altijd heel vriendelijk en ze gaan altijd een praatje aan. Zeker een aanrader!
Nurcan Guldas
21 juni 2024 10:10
Ik ben nu al voor de 4de keer bij Looy geweest. Fijne service, bij binnenkomst word gelijk wat te drinken aangeboden waardoor je een warm welkom krijgt. Je word goed geïnformeerd over de behandeling en de nazorg. Zeker een aanrader!
muge dogan
20 juni 2024 11:11
Ik ben erg goed geholpen door Diana. Ze heeft mijn wenkbrauwen prachtig gezet. Zeer kundige dame en heel lief.
Jammer dat ze weggaat..
Ik kom zeker terug bij hopelijk weer een goede opvolger.
M. van Vliet
17 mei 2024 18:06
Ik heb een behandeling gehad en ben er erg goed geholpen. Het gesprek vooraf was erg prettig en daardoor was ik ook minder nerveus en ging met volste vertrouwen mijn behandeling tegemoet. De behandeling zelf was best gezellig met twee zusjes als behandelaars. Ik heb geen pijn ervaren en ze stellen je goed op gemak. Nu herstellen en ik heb de volste vertro... Toon meer »
Ik heb een behandeling gehad en ben er erg goed geholpen.

Het gesprek vooraf was erg prettig en daardoor was ik ook minder nerveus en ging met volste vertrouwen mijn behandeling tegemoet. De behandeling zelf was best gezellig met twee zusjes als behandelaars.

Ik heb geen pijn ervaren en ze stellen je goed op gemak.

Nu herstellen en ik heb de volste vertrouwen in het uiteindelijke resultaat! Toon minder »
Day B
17 mei 2024 13:01
In eerste instantie een consult gepland bij dokter tuna demir. Omdat het mijn eerste keer botox was en ik wilde weten wat de mogelijkheden waren. Ik kreeg een eerlijk advies en kon ookal was het een consult gelijk een botox behandeling krijgen. Het ging erg snel en pijnloos! Erg tevreden over de behandeling
Evi Schwartz
17 mei 2024 11:11
Gisteren voor het eerst bij Looy geweest. Een prachtige zaak met allemaal vriendelijke dames! Ik en mijn vriendin gingen voor het eerst voor de Lemon Bottle bij Loes. Alles werd fijn uitgelegd en er werd ruim de tijd voor ons genomen zelfs nog voor een kort praatje na de behandeling. Mijn vriendin vond het spannend en werd zeer goed begeleid door Loes. Wij z... Toon meer »
Gisteren voor het eerst bij Looy geweest. Een prachtige zaak met allemaal vriendelijke dames! Ik en mijn vriendin gingen voor het eerst voor de Lemon Bottle bij Loes. Alles werd fijn uitgelegd en er werd ruim de tijd voor ons genomen zelfs nog voor een kort praatje na de behandeling. Mijn vriendin vond het spannend en werd zeer goed begeleid door Loes. Wij zijn nu al (iets meer dan 24 uur) heel erg tevreden met het resultaat!! Jullie zijn top en wij komen zeker terug. Liefs! Toon minder »
Laura Janssen
10 mei 2024 22:10
Ontzettend fijne behandeling gehad bij Looy. Vriendelijke werknemers en de dokter was vooral heel eerlijk bij het geven van adviezen. Top!
K H
23 april 2024 11:11
Voor de tweede keer geholpen door drs Tuna Demir, geweldig resultaat!! Denkt mee met wat het mooist is, heeft veel ervaring en bovendien is de salon prachtig! Zeker een aanrader.
Senay Sahin
23 maart 2024 11:11
M’n wenkbrauwen laten bijwerken met PMU door Diana bij Looys. Wat een topper in haar vak! De wensen worden goed uitgevraagd en samen met een advies op maat uitgewerkt tot een mooi resultaat in een fijne sfeer. Ik ben er heel blij mee.
Ingrid Jansen
15 maart 2024 11:11
Heel fijn bedrijf. Goede communicatie en duidelijke instructies na de behandelingen. Ik ben er nu 3/4x geweest voor SPMU wenkbrauwen en ik ben echt onwijs tevreden. Het personeel is erg aardig, de zaak is prachtig en mijn wenkbrauwen al helemaal prachtig. Bedankt!
Anne Doosje
9 maart 2024 08:08
Ik ben een trouwe klant van Looy Clinics en kom hier altijd voor mijn botox- en fillerbehandelingen. Alle artsen zijn supergoed in hun vak, luisteren goed naar wat je wilt en zijn eerlijk over wat je nodig hebt. Onlangs heb ik bij Diana powderbrows laten doen en ik ben supertevreden! Ze is heel secuur en superlief. Ik kan deze kliniek ten zeerste aanbevelen... Toon meer »
Ik ben een trouwe klant van Looy Clinics en kom hier altijd voor mijn botox- en fillerbehandelingen. Alle artsen zijn supergoed in hun vak, luisteren goed naar wat je wilt en zijn eerlijk over wat je nodig hebt. Onlangs heb ik bij Diana powderbrows laten doen en ik ben supertevreden! Ze is heel secuur en superlief. Ik kan deze kliniek ten zeerste aanbevelen voor iedereen die op zoek is naar professionele en vriendelijke service. Toon minder »
Hulya Gol
23 februari 2024 14:02
Lieve mensen werken hier, gisteren wenkbrauwen PMU laten doen en het was een chille ervaring. Viel zelfs in slaap haha! Vind het nu al mooi, ben benieuwd hoe het wordt uiteindelijk :)
Lau X
22 februari 2024 12:12
Deskundige en vriendelijke artsen, werkzaam in een professionele, prettige omgeving en een jong team, waar je als klant op een betrouwbare manier gehoord, geadviseerd en behandeld wordt. Bij Looy Clinics altijd een fijne ervaring! Aanrader!
A B
20 februari 2024 08:08
Gisteren mijn lippen voor de eerste keer laten opvullen, ik heb het door mijn prikangst heeel lang uitgesteld maar uiteindelijk toch besloten ervoor te gaan. Ik werd gelijk heel vriendelijk verwelkomd, door iedereen gerust gesteld en uiteindelijk viel het mij alles mee!! Het eindresultaat is pas na 2 weken te zien maar ik ben nu al ontzettend blij! Personeel... Toon meer »
Gisteren mijn lippen voor de eerste keer laten opvullen, ik heb het door mijn prikangst heeel lang uitgesteld maar uiteindelijk toch besloten ervoor te gaan. Ik werd gelijk heel vriendelijk verwelkomd, door iedereen gerust gesteld en uiteindelijk viel het mij alles mee!! Het eindresultaat is pas na 2 weken te zien maar ik ben nu al ontzettend blij! Personeel, locatie, hygiëne etc, alles is top! Bedankt en tot de volgende keer 😊 Toon minder »
Sterre Hosman
31 januari 2024 11:11
Ik kom hier al een paar jaar. Super mooie salon en geweldige artsen. Ook erg leuk om te zien hoe jullie zijn gegroeid. Top
Marieke Overvest
20 januari 2024 14:02
Voor de 2e keer PMU wenkbrauwen laten doen door Looy. Enorm lieve medewerkers en een prachtige locatie. Wederom weer erg tevreden met het mooie resultaat!
Ilse Tiemessen
17 januari 2024 11:11
Echt top service!! Je wordt heel fijn ontvangen, wordt drinken aangeboden en dan mag je even gaan zitten. Ik vind het best wel spannend steeds maar alle behandelaars zijn heel aardig en stellen je om je gemak. Het resultaat is ook amazing!! Ik heb zelf neusfillers gedaan omdat ik heel onzeker was over mijn neus en nu ben ik echt verliefd erop. Ik ben net wee... Toon meer »
Echt top service!! Je wordt heel fijn ontvangen, wordt drinken aangeboden en dan mag je even gaan zitten. Ik vind het best wel spannend steeds maar alle behandelaars zijn heel aardig en stellen je om je gemak. Het resultaat is ook amazing!! Ik heb zelf neusfillers gedaan omdat ik heel onzeker was over mijn neus en nu ben ik echt verliefd erop. Ik ben net weer geweest voor een 'aanvul' ronde, hoefte maar 0,4 ml in en het resultaat is weer prachtig. Zeker doen als je twijfelt!!!! Toon minder »
femke knoll
12 januari 2024 11:11
Mijn eerste behandeling bij LOOY Clinics als zeer positief ervaren. Ik heb de behandeling lemon bottle gehad, super goede uitleg en tips gekregen. Raadt deze kliniek zeker aan!
Elvan Sahin
10 januari 2024 13:01
De beste kliniek ooit! Ik heb al meerdere afspraken gehad voor lip -en neusfillers en loop altijd met een meer dan tevreden gevoel de deur uit. Stuk voor stuk zijn het enorm lieve dames die hun werk met veel liefde uitvoeren! Ik wil nooit meer anders :)
Fleur Davies
14 december 2023 11:11
Ben voor de 2de keer bij Looy Clinics geweest voor fillers en telkens een super mooi resultaat! Ze nemen echt de tijd voor je en kijken naar wat het beste bij jou past.
Julia Mettendaf
13 december 2023 06:06
Schrijf een review

FAQ cosmetische behandelingen

Hoeveel kost Botox bij Looy Clinics Deventer?

Wat is de prijs van fillers bij Looy Clinics Deventer?

Wat voor reviews heeft Looy Clinics Deventer?

Wat is het adres van Looy Clinics Deventer?