Update: Na second opinion blijkt er niks waar te zijn van tandarts Vildans extreme conclusie om lukraak een kies te trekken. Per direct uitgeschreven. Tip: er zijn echt voldoende, betere praktijken beschikbaar.
Na mijn bezoek vandaag bij tandarts Vildan geef ik de praktijk helaas 1 ster. Echter, ik heb begrepen dat ze per 1 Juli vertrekt en wellicht dat ik...
Toon meer »
Update: Na second opinion blijkt er niks waar te zijn van tandarts Vildans extreme conclusie om lukraak een kies te trekken. Per direct uitgeschreven. Tip: er zijn echt voldoende, betere praktijken beschikbaar.
Na mijn bezoek vandaag bij tandarts Vildan geef ik de praktijk helaas 1 ster. Echter, ik heb begrepen dat ze per 1 Juli vertrekt en wellicht dat ik een betere ervaring heb (zoals met mondhygienist Mo, die echt top is).
Reden voor 1 ster?
Achtergrond
- Ik heb vanwege uitzending naar het buitenland deze tandarts 3 jaar niet bezocht.
- ik heb (helaas) last van zeer slechte tandvlees (deels) vanwege de medicatie die ik neem voor de epilepsie, heb
- Dit heeft in het verleden geleid tot het trekken van 2 tanden en 1 kies.
Praktijk Groene Hoek
- Ik ben een intensief traject gestart bij Groene Hoek, welke gepaard ging met een zeer goed bezoek aan Mo. Vakkundig en professioneel
- Hij heeft een gaatje gezien op een locatie (kies) waarvan hij niet zeker was of deze gevuld kan worden. Hence, de verwijzing specifiek hiervoor naar Vildan.
- Bij binnenkomst en 5 min kijken, gaf ze aan: ik heb helaas slechts nieuws: deze kies kan niet gered worden, dus trekken ervan is onvermijdelijk.
Echter, het is logisch dat je als patient vragen hebt, en hier begon de ellende.
- Ik gaf aan dat ik waardeer dat zij aangeeft dat de kies niet gered kan worden, en getrokken moet worden. Nu? Wanneer ik ernstige pijnklachten heb? Is het mogelijk om allerminst te verlengen, en hoe? En gezien dit een worst case scenario is, zou ik graag een second opionion willen van een andere paradontoloog om dit te bevestigen. Heb nadrukkelijk aangeven dat dit niks te maken met in twijfel trekken van haar "conclusie", maar meer voor een bevestiging. Niks bijzonder, en vaak gebruikelijk als je richting extreme conclusie gaat. Ik heb ook aangegeven, dat ik dit met haar dan wil delen voor haar peer review. En mocht de conclusie hetzelfde zijn: so be it.
Mevrouw werd redelijk gepikeerd, waarbij ze de situatie nog een keer herhaalde, maar deze keer met alle vaktermen. Dit is typisch gedrag van rode vakkundigen die geen tegenspraak willen. Not impressed.
Ik heb in Jip en Janneke taal uitgelegd dat dit puur voor mijn eigen gemoedsrust is en ik natuurlijk ook de rekening hiervoor betaal, inclusief haar review (mocht de mening verschillen) en benadrukt dat dit niet betekent dat ik twijfel aan haar competentie.
Ik zal mijn review aanpassen na mijn volgende afspraak en second opinion.
Een vriendelijke noot/advies aan de eigenaar: bij het lezen van de reacties, valt een trend op. U reageert vrijwel niet op positieve reacties, maar op alle negatieve reviews, plaatst u een "counterattack" reply, wat u geen goed doet. Soms is het belangrijk om gewoon te lezen wat mensen schrijven en ze te contacteren om te begrijpen wat er exact is misgegaan en hoe dit voorkomen kan worden (if applicable). Als bij elke negatieve reply de bal meteen wordt teruggekaatst, geeft dat het idee dat u moeilijk met feedback om kunt gaan.
Toon minder »