Injectables behandeling voor rimpels in Venlo bij Cosmetique Totale Venlo
Cosmetische kliniek Cosmetique Totale Venlo

Cosmetique Totale Venlo heeft de boekingslink via Injectablesbooking.nl nog niet geactiveerd.

Ben je kliniekeigenaar of werkzaam bij deze kliniek? Beheer gratis dit profiel

Cosmetique Totale Venlo

Zie jij er vermoeid uit, ook al heb je heerlijk geslapen? Of hoor je weleens dat je boos kijkt, ondanks dat je je helemaal niet zo voelt? Naarmate we ouder worden merken we steeds vaker dat hoe we eruitzien niet altijd meer in lijn is met hoe we ons voelen. Gelukkig is het allang niet meer nodig om dan bij de pakken neer te gaan zitten. Voor een jeugdige frisse uitstraling of het aanpakken van die vervelende fronsrimpel bieden injectables een mooie oplossing!
Bij Cosmetique Totale vinden we het belangrijk om een fris en natuurlijk resultaat te behalen. Ook werken onze cosmetisch artsen samen met onze huidtherapeuten om zo huidverjonging op alle vlakken te realiseren.

Cosmetique Totale Venlo

Cosmetique Totale Venlo is een cosmetische kliniek in Venlo voor Botox, fillers en skinboosters. Bij de kliniek werken bevoegde artsen of behandelaren, geverifieerd door Injectablesbooking.

Botox is beschikbaar vanaf € 99,00 per zone en fillers vanaf € 249,00 per ml. Cosmetique Totale Venlo heeft 7 Google-reviews met een gemiddelde beoordeling van 2.7 uit 5.

Bekijk de actuele beschikbaarheid en plan direct een vrijblijvende afspraak bij Cosmetique Totale Venlo.

Zie jij er vermoeid uit, ook al heb je heerlijk geslapen? Of hoor je weleens dat je boos kijkt, ondanks dat je je helemaal niet zo voelt? Naarmate we ouder worden merken we steeds vaker dat hoe we eruitzien niet altijd meer in lijn is met hoe we ons voelen. Gelukkig is het allang niet meer nodig om dan bij de pakken neer te gaan zitten. Voor een jeugdige frisse uitstraling of het aanpakken van die vervelende fronsrimpel bieden injectables een mooie oplossing! Meer lezen »
Bekijk agenda
Cosmetique Totale Venlo prijslijst
Botox
1 zone botox
v.a. € 297 per zone
1 zone botox (merk: Bocouture)
v.a. € 99 per zone
1 zone botox (merk: Letybo)
v.a. € 198 per Zone
Hyperhidrosis
v.a. € 395 per 2 oksels
Fillers
BeloteroBelotero
v.a. € 249 per ML
Skinbooster
ProfhiloProfhilo
v.a. € 275 per 2 ML
RRS Eyes
v.a. € 125 per behandeling
Injectables door Cosmetique Totale Venlo in Venlo
Aantal behandelingen per jaar
40000
Gespecialiseerd in
Skinboosters, Botox, Fillers, Profhilo
Toegankelijkheidsopties
Heb je een vraag of klopt er iets niet? Neem contact op

Cosmetique Totale Venlo Reviews

2.7
7 reviews
Voorheen was dit Swiss allure. Over de vervelende ervaring die ik daar had ga ik het niet hebben. Wel over het resultaat; haargroei is een tijd minder geweest maar inmiddels weer helemaal terug. Ga hier niet naartoe dus!
Saskia Driessen
16 januari 2026 19:07
Ik heb onlangs een chemische peeling gehad bij Femke en ik ben ontzettend tevreden over het resultaat én de ervaring! Femke is niet alleen professioneel en kundig, maar ook vriendelijk en gezellig. Ze nam de tijd om de behandeling uit te leggen en de nazorg te benadrukken. Ik voelde me helemaal op mijn gemak en zou een behandeling zeker aanraden!
Luca Kneepkens
24 juni 2025 12:12
Nu een aantal laserbehandelingen gehad bij Femke. Zeer tevreden over! Kundigheid gecombineerd met klantvriendelijkheid. Ze weet je goed af te leiden waardoor de laser iets minder pijn lijkt te doen :). Ik raad CT zeker aan.
Nina Konings
24 juni 2025 12:12
Voorheen heette dit swiss allure… van te voren gevraagd of ik haar vrij zou worden… dit was zeker het geval. Pakket is op en amper tot geen verschil te merken. Erg zonde dit… het is niet eens een ster waard…
Sandra Smeets
12 februari 2025 13:01
Dit bedrijf is je geld niet waard. !S.v.p. lezen! Diverse ontharingspakketten aangeschaft, nadat mij verzekerd werd dat ik definitief onthaard zou worden. Veranderden ze tijdens de behandeling hun beleid naar een maximaal aantal behandelingen. Inmiddels ben ik volgens hun termen "uitbehandeld", terwijl "opgelicht" hier beter zou passen. Mijn gewenste resul... Toon meer »
Dit bedrijf is je geld niet waard. !S.v.p. lezen!

Diverse ontharingspakketten aangeschaft, nadat mij verzekerd werd dat ik definitief onthaard zou worden. Veranderden ze tijdens de behandeling hun beleid naar een maximaal aantal behandelingen. Inmiddels ben ik volgens hun termen "uitbehandeld", terwijl "opgelicht" hier beter zou passen.

Mijn gewenste resultaat is nog steeds niet behaald. Dat ligt niet aan mij, maar aan hun kwalitatief slechte techniek. (Die ze tevens ook niet meer durven aan te bieden als goede optie voor de definitieve ontharing?) Ik heb echter nog een paar behandelingen nodig om mijn gewenste effect te bereiken, daarnaast heb ik sowieso nog 2 behandelingen tegoed die niet uitgevoerd zijn (op hun eigen advies). In plaats van die in te plannen, houden zij strak vast aan hun nieuwe "x-aantal behandelingen" beleid. Dit toont vooral aan dat ze liever niet willen nadenken over of met de klant. Er valt simpelweg niet over te communiceren, uiterst teleurstellend.

Als ik vooraf had geweten dat er een maximum aantal behandelingen was en dat ik er bovendien nog eens twee zou verliezen, in plaats van de ontharingsgarantie die mij werd beloofd, en dat de klantenservice zo slecht zou zijn, had ik mijn geld elders besteed.

Dus bij deze mijn waarschuwing aan anderen. Cosmique Totale (eerst Swiss Alure) zijn jouw geld zeker NIET waard. Zoek alsjeblieft door voor een bedrijf dat definitief ontharen zwart-op-wit heeft staan. Ondanks de mooie praatjes en de "maak je geen zorgen, komt helemaal goed" peptalks, naaien ze je erbij zodra ze kunnen. Gegarandeerd. Toon minder »
f m
7 augustus 2024 13:01
Schrijf een review

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Botox bij Cosmetique Totale Venlo?

Wat zijn de kosten van fillers bij Cosmetique Totale Venlo?

Wat voor reviews heeft Cosmetique Totale Venlo?

Wat is het adres van Cosmetique Totale Venlo?

Doet botox bij Cosmetique Totale Venlo pijn?

Is Cosmetique Totale Venlo betrouwbaar?