Injectables behandeling voor rimpels in Arnhem bij Kliniek dokter Stojkovic
Kliniek dokter Stojkovic

Is dit jouw kliniek?

Ben je kliniekeigenaar of werkzaam bij Kliniek dokter Stojkovic? Beheer gratis dit profiel

Claim deze kliniek

Kliniek dokter Stojkovic

Kliniek dokter Stojkovic

Kliniek dokter Stojkovic is een cosmetische kliniek in Arnhem voor Botox, fillers en skinboosters. Bij de kliniek werken bevoegde artsen of behandelaren, geverifieerd door Injectablesbooking.

Botox is beschikbaar vanaf per zone en fillers vanaf per ml. Kliniek dokter Stojkovic heeft 5 Google-reviews met een gemiddelde beoordeling van 4.2 uit 5.

Bekijk de actuele beschikbaarheid en plan direct een vrijblijvende afspraak bij Kliniek dokter Stojkovic.

Kliniek dokter StojkovicKliniek dokter Stojkovic is een cosmetische kliniek in Arnhem voor Botox, fillers en skinboosters. Bij de kliniek werken bevoegde artsen of behandelaren, geverifieerd door Injectablesbooking.Botox is beschikbaar vanaf per zone en fillers vanaf per ml. Kliniek dokter Stojkovic heeft 5 Google-reviews met een gemiddelde beoordeling van 4.2 uit 5.Bekijk de actuele beschikbaarheid en plan direct een vrijblijvende afspraak bij Kliniek dokter Stojkovic. Meer lezen »
Bekijk agenda
Injectables door Kliniek dokter Stojkovic in Arnhem
Gespecialiseerd in
Botox, Fillers
Kliniek opgericht
2013
Heb je een vraag of klopt er iets niet? Neem contact op

Injectables specialisten

Christa Stojkovic
Drs. Christa Stojkovic
Functie
Cosmetisch arts
Botox zone vanaf
-
Filler per ml vanaf
-
Bekijk deze specialist

Kliniek dokter Stojkovic Reviews

4.2
5 reviews
Ik kom al jaren bij Christa. Het resultaat is altijd heel mooi en natuurlijk. Daarnaast is ze ook heel gezellig en neemt de tijd. Super tevreden!
Toine Lamberts
8 januari 2026 17:05
Ik kom al jaren bij Christa en ben zeer tevreden over haar.
Ze is zeer vakkundig, eerlijk en vriendelijk.
Angelique Van Mierle
7 januari 2026 23:11
In het verleden wat extra's laten doen, het resultaat was geweldig. Christa is superlief en luistert goed naar je wensen. Zeker een aanrader!
Krissenss
18 november 2025 19:07
Reactie op Melanie Struyk: Dit klinkt misschien niet heel vriendelijk, maar ik voel me toch geroepen hier op te reageren, want dit klopt van geen kant. Melanie, jij bent in februari behandeld. Er is jou vervolgens mogelijkheid geboden om de maand daarna op controle te komen en kosteloos bij te werken. Ondanks dat sommige resultaten opgebouwd moeten worden en... Toon meer »
Reactie op Melanie Struyk: Dit klinkt misschien niet heel vriendelijk, maar ik voel me toch geroepen hier op te reageren, want dit klopt van geen kant. Melanie, jij bent in februari behandeld. Er is jou vervolgens mogelijkheid geboden om de maand daarna op controle te komen en kosteloos bij te werken. Ondanks dat sommige resultaten opgebouwd moeten worden en er regelmatig in het begin meer nodig is, wat je van te voren ook is verteld, hebben wij absoluut niet moeilijk gedaan en direct een controle met je willen plannen. Dat kwam voor jou niet uit ivm vakantie. Uit coulance mocht je dan daarna komen, in mei kwam jou uit. Normaliter plannen we een controle na een aantal weken, niet een aantal maanden, daar zijn we je dus weer in tegemoet gekomen. Uiteindelijk zeg je die controle afspraak ook af en horen wij niets meer van je.
En nu kom je dan in september, 6 maanden na je behandeling, wanneer e.a. grotendeels is afgebroken, om een compromis vragen. Nou zo werkt het dus niet, dat is omgekeerde wereld en onterecht. Toon minder »
Christa Stojkovic
11 september 2025 06:06
Reactie op Melanie Struyk: Dag Melanie, jij bent in februari behandeld. Er is jou vervolgens mogelijkheid geboden om de maand daarna op controle te komen en kosteloos bij te werken. Ondanks dat sommige resultaten opgebouwd moeten worden en er regelmatig in het begin meer nodig is, wat je van te voren ook is verteld, hebben wij absoluut niet moeilijk gedaan e... Toon meer »
Reactie op Melanie Struyk: Dag Melanie, jij bent in februari behandeld. Er is jou vervolgens mogelijkheid geboden om de maand daarna op controle te komen en kosteloos bij te werken. Ondanks dat sommige resultaten opgebouwd moeten worden en er regelmatig in het begin meer nodig is, wat je van te voren ook is verteld, hebben wij absoluut niet moeilijk gedaan en direct een controle met je willen plannen. Dat kwam voor jou niet uit ivm vakantie. Uit coulance mocht je dan daarna komen, in mei kwam jou uit. Normaliter plannen we een controle na een aantal weken, niet een aantal maanden, daar zijn we je dus weer in tegemoet gekomen. Uiteindelijk zeg je die controle afspraak ook af en horen wij niets meer van je.
En nu kom je dan in september, 6 maanden na je behandeling, wanneer e.a. grotendeels is afgebroken, om een compromis vragen. Nou zo werkt het dus niet, dat is omgekeerde wereld en onterecht. Toon minder »
Christa Stojkovic
1 september 2025 21:09
Helaas niet het gewenste resultaat gekregen, nog geen 5% daarvan.
Niks van mijn behandeling was zichtbaar. Ik mocht langskomen om het te laten zien, maar eenmaal bij haar was er niet eens ruimte om het te kunnen laten zien. Ik werd niet verder geholpen. Er kwam geen compromis of iets dergelijks. Voor mij nooit weer!
Melanie Struyk
1 september 2025 15:03
Schrijf een review

Veelgestelde vragen

Hoe zijn de reviews bij Kliniek dokter Stojkovic?

Wat is het adres van Kliniek dokter Stojkovic?

Doet een behandeling bij Kliniek dokter Stojkovic pijn?

Is Kliniek dokter Stojkovic betrouwbaar?