Fillers Den Haag Centrum

Aantal afspraken in Den Haag Centrum in de afgelopen periode
10.499
Laagste prijs per per 1 ml Fillers in Den Haag Centrum
€ 135,00
Gemiddelde prijs per per 1 ml Fillers in Den Haag Centrum
€ 338,68
Aantal specialisten en klinieken binnen 5 km van Den Haag Centrum
211

Vergelijk klinieken in Den Haag

Gesponsord
Favoriet bij cliënten
Van Rosmalen Kliniek Den Haag
Van Rosmalen Kliniek Den Haag
Den Haag, Benoordenhoutseweg 22
1 km
Botox zone vanaf
€ 229,00
Filler per ml vanaf
€ 495,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 349,00
Profiel bekijken
Vertrouwd & ervaren
BeloteroProfhiloRadiesse (1,5 ML)
Onlangs 297x geboekt
Gesponsord
Best beoordeeld
SkinSurgery Clinics Den Haag
SkinSurgery Clinics Den Haag
Den Haag, Laan van Meerdervoort 677
4 km
Botox zone vanaf
€ 175,00
Filler per ml vanaf
€ 450,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 350,00
Profiel bekijken
Innerlijk welzijn en uiterlijke schoonheid gaan hand in hand
PolyPhilSculptra (per flacon 10 ML)Radiesse (1,5 ML)ProfhiloRestylane
Onlangs 453x geboekt
Gesponsord
Recent geboekt
Fairday Clinics Den Haag
Fairday Clinics Den Haag
Scheveningen, Hellingweg 96J
4 km
Botox zone vanaf
€ 89,00
Filler per ml vanaf
€ 199,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 198,00
Profiel bekijken
Onze visie: klantvriendelijk, eerlijkheid en veilig!
ProfhiloRadiesse (1,5 ML)Sculptra (per flacon 10 ML)
Onlangs 228x geboekt
Gesponsord
Recent geboekt
MH Kliniek Rijswijk
MH Kliniek Rijswijk
Rijswijk, Broekmolenweg 20
7 km
Botox zone vanaf
€ 200,00
Filler per ml vanaf
€ 500,00
Profhilo per 2 ml vanaf
-
Profiel bekijken
Bekijk agenda
Onlangs 19x geboekt
Gesponsord
Geverifieerde kliniek
Arkadia Kliniek
Arkadia Kliniek
Den Haag, Loosduinse Hoofdstraat 3
6 km
Botox zone vanaf
€ 135,00
Filler per ml vanaf
€ 250,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 300,00
Profiel bekijken
Het vertrouwde adres voor Botox & Filler behandelingen
ProfhiloRestylaneSculptra (per flacon 10 ML)
Onlangs 18x geboekt
Gesponsord
Geverifieerde kliniek
Dream Clinics Den Haag
Dream Clinics Den Haag
Den Haag, Zoutmanstraat 4A
1 km
Botox zone vanaf
€ 99,00
Filler per ml vanaf
€ 250,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 300,00
Profiel bekijken
Gesponsord
Favoriet bij cliënten
Dream Clinics Rijswijk
Dream Clinics Rijswijk
Rijswijk, Verrijn Stuartlaan 17
5 km
Botox zone vanaf
€ 99,00
Filler per ml vanaf
€ 250,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 300,00
Profiel bekijken
Gesponsord
Best beoordeeld
Faceland Den Haag
Faceland Den Haag
Den Haag, Prinsestraat 9
<1 km
Botox zone vanaf
€ 100,00
Filler per ml vanaf
€ 295,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 260,00
Profiel bekijken

Fillers reviews Den Haag Centrum

Elmand Hosseinzoi wat een super goede arts , luisterd goed naar wat je graag zou willen kwa botox en fillers, geeft zelf ook eerlijk advies, en het mooist is , deze arts corrigeert zo goed het geen wat je ergens anders had laten doen, en niet naar wensen was achteraf, je hoeft niet eens te zeggen aan wat je je stoort hij ziet het gelijk , en dat gevoel op d... Toon meer »
Elmand Hosseinzoi wat een super goede arts , luisterd goed naar wat je graag zou willen kwa botox en fillers, geeft zelf ook eerlijk advies, en het mooist is , deze arts corrigeert zo goed het geen wat je ergens anders had laten doen, en niet naar wensen was achteraf, je hoeft niet eens te zeggen aan wat je je stoort hij ziet het gelijk , en dat gevoel op dat moment is onbeschrijfelijk omdat je dan weet dat je in goede handen ben.
Al mijn zussen ,nichten ,vriendinnen gaan naar hem, en tot nu toe genieten we allemaal van super natuurlijke gezichten , ipv een botox filler face die er vaak niet uitziet , waar je zo onzeker van kan worden, ook waar je dubbel en dwars voor betaald.
Veel van ons zijn fantastisch gecorrigeerd door hem, voor mij en mijn omgeving geen andere arts meer.
Elmand Hosseinzoi 🙏👍 Toon minder »
23 februari 2022 18:06
Ik heb een slechte ervaring gehad bij een andere behandelaar maar ik ben heel erg blij dat Elmand Hosseinzoi het voor mij heeft opgelost. Hij nam de tijd voor het inwerken van de verdoving en werkt zeer secuur met het plaatsten van de lipfillers. Ik ga zeker naar hem terug!
6 maart 2022 08:08
Afgelopen zaterdag had ik een afspraak gepland voor Lip Fillers. Ik heb het nog nooit gedaan dus de zenuwen gierde door me lichaam. Daar aangekomen werd ik geholpen door Marvin Eyra. Hij legde alles rustig en goed uit. Zenuwen waren daardoor meteen verdwenen. De behandeling zelf was ook echt goed te doen en hij nam daar de tijd voor. De dag zelf alleen een b... Toon meer »
Afgelopen zaterdag had ik een afspraak gepland voor Lip Fillers. Ik heb het nog nooit gedaan dus de zenuwen gierde door me lichaam. Daar aangekomen werd ik geholpen door Marvin Eyra. Hij legde alles rustig en goed uit. Zenuwen waren daardoor meteen verdwenen. De behandeling zelf was ook echt goed te doen en hij nam daar de tijd voor. De dag zelf alleen een beetje een beurs gevoel gehad. Kortom, ik ben heel erg tevreden en zou jullie meteen aanraden. Ik kom hier zeker terug, bedankt! Toon minder »
Samantha Van Dijk
Faceland Den Haag
25 april 2022 09:09
Heel fijn geholpen! Ik was een beetje bang voor mijn eerste keer lipfillers maar er is goed met me meegedacht over wat het mooiste zou gaan staan. Ook stelde de arts mij heel erg op m’n gemak. Goede eerste ervaring en ik kom zeker terug
Beauty lashes and more
Faceland Den Haag
10 oktober 2022 16:04
Na 2 jaar nadenken over lipfillers nam ik het besluit om het gewoon te doen. Door mijzelf goed te informeren kwam ik uit bij Faceland, de reviews waren heel goed en iemand had mij de tip gegeven om naar Faceland den Haag te gaan. Een afspraak was zo gemaakt en 4 dagen geleden zijn mijn lippen prachtig opgevuld. Omdat ik wat ouder word beginnen de rimpels zic... Toon meer »
Na 2 jaar nadenken over lipfillers nam ik het besluit om het gewoon te doen. Door mijzelf goed te informeren kwam ik uit bij Faceland, de reviews waren heel goed en iemand had mij de tip gegeven om naar Faceland den Haag te gaan. Een afspraak was zo gemaakt en 4 dagen geleden zijn mijn lippen prachtig opgevuld. Omdat ik wat ouder word beginnen de rimpels zichtbaar te worden en vooral bij mijn bovenlip. Ik ben behandeld door behandelaar Aresh Salman en wat heeft hij het goed gedaan. Hij luisterde naar mijn wensen en stelde mij erg op mijn gemak. De keuze was of ik een verdovende crème wilde of een tandartsverdoving. Ik dacht 'waarom pijn lijden als dat niet nodig is', dus heb ik mijzelf laten verdoven met een tandartsverdoving. Was zo gepiept en de prikken van de fillers heb ik niet gevoeld. Aresh Salman bleef mij in de gaten houden en was ook erg betrokken bij de nazorg. Hij zorgde goed voor me voordat ik de deur uitging. Ik ben razend enthousiast over het resultaat en kom zeker weten terug zodra dit nodig is. Een dikke 10 van mij. Toon minder »
Judy Rasmussen
Faceland Den Haag
2 januari 2023 07:07
Begin november eerste keer fillers gehad in mijn lippen. Ik ben zeer goed geholpen door Elmand Hosseinzoi. Gaf hele goede tips tijdens de behandeling. En wist precies wat ik wilde. Over 2 maanden een vervolgafspraak, natuurlijk weer bij Elmand.
Anne Lazarom
Faceland Den Haag
5 november 2023 10:10
Vandaag voor het eerst fillers in mijn lippen gekregen. Ik heb dit laten doen bij faceland Den Haag door dr. Aresh. Dr.Aresh heeft mij enorm op mijn gemak weten ze stellen en heeft prachtig werk geleverd. Ik ben onwijs blij met het resultaat en kom zeker terug.
Nicole Van Holstein
Faceland Den Haag
19 december 2023 21:09
Ik heb mijn lipfillers laten oplossen (waar ik elders heb gezet) door dr. Aresh. Vanaf het moment dat ik hem ontmoette, leek het alsof we elkaar al jaren kenden. Hij is zo lief! En ik weet niet hoe hij het heeft gedaan, maar ik ben iemand die ALTIJD blauwe plekken krijgt, en dit is de allereerste keer dat ik geen enkele blauwe plek heb na mijn behandeling. G... Toon meer »
Ik heb mijn lipfillers laten oplossen (waar ik elders heb gezet) door dr. Aresh. Vanaf het moment dat ik hem ontmoette, leek het alsof we elkaar al jaren kenden. Hij is zo lief! En ik weet niet hoe hij het heeft gedaan, maar ik ben iemand die ALTIJD blauwe plekken krijgt, en dit is de allereerste keer dat ik geen enkele blauwe plek heb na mijn behandeling. Gouden handen heeft hij! Kan niet wachten om mijn lippen bij hem op te laten vullen. En de jongen bij de receptie was ook heel vriendelijk:) Toon minder »
17 januari 2024 18:06
Ik heb gister voor het eerst lipfillers laten zetten. Ik ben geholpen door Mandy en ik ben nu al super blij met het effect, ze heeft mijn lippen precies gedaan zoals ik in gedachten had. De dame aan de balie was ook lief. Ik ben heel tevreden!
Kaja Medrala
Faceland Den Haag
26 januari 2024 19:07
Ik heb vandaag voor het eerst lipfillers laten zetten door Aresh Salman. Wat een fijne energie wanneer hij je ontvangt. Ik voelde me gelijk gezien en gehoord.

Ik ben zelf absoluut geen held met naalden, maar hij heeft me er zo doorheen geholpen! Echt een topper.
24 mei 2024 19:07
Ik ging vandaag voor het eerst voor lip fillers, ik kwam bij dokter Elmand Hosseinzoi terecht, Dokter Elmand neemt uitgebreid de tijd voor je, legt goed uit wat de mogelijkheden zijn neemt je mee in elke stap ( ik was echt zo nerveus) ook de receptioniste was super lief! Ik dacht eerst ja over 4 maanden weer dacht het niet, maar door dokter Elmand denk ik da... Toon meer »
Ik ging vandaag voor het eerst voor lip fillers, ik kwam bij dokter Elmand Hosseinzoi terecht, Dokter Elmand neemt uitgebreid de tijd voor je, legt goed uit wat de mogelijkheden zijn neemt je mee in elke stap ( ik was echt zo nerveus) ook de receptioniste was super lief! Ik dacht eerst ja over 4 maanden weer dacht het niet, maar door dokter Elmand denk ik daar heel anders over! Heel erg bedankt allemaal, en tot over 4 maandjes! Toon minder »
25 februari 2025 20:08
Ik heb vandaag mijn lippen laten doen bij m1 med beauty en het is heel mooi geworden! Ik ben goed geholpen en iedereen is heel vriendelijk! Ik zou iedereen die fillers wilt aanraden om hier te komen ❤
12 augustus 2022 10:10
Bekijk meer Fillers ervaringen in Den Haag Centrum
BehandelingEenheidVanaf prijs
Filler0,5 ML€ 125,00
Filler1,0 ML€ 129,00
Filler2,0 ML€ 270,00
Filler3,0 ML€ 270,00
Lipfiller1,0 ML€ 129,00
Tear trough filler1,0 ML€ 145,25
Wallen onder ogen1,0 ML€ 145,25
Jukbeenderen1,0 ML€ 129,00
Kaaklijn2,0 ML€ 270,00
Lippen opvullen1,0 ML€ 129,00
Neuslippenplooi1,0 ML€ 129,00
Marionetlijnen1,0 ML€ 129,00
Rimpels onder ogen1,0 ML€ 145,25
Rimpels bovenlip1,0 ML€ 145,25
Neus filler1,0 ML€ 145,25
Liquid facelift-€ 750,00
Gesponsord
Van Lennep Kliniek Den Haag - Willem Witsenplein - Bekijk prijzen en maak een afspraak
Van Lennep Kliniek Den Haag - Willem Witsenplein
Recent geboekt
Van Lennep Kliniek Den Haag - Willem Witsenplein
The Hague, Willem Witsenplein 7
Botox zone vanaf
€ 225,00
Filler per ml vanaf
€ 495,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 199,00
Profiel bekijken
Cosmetische kliniek voor Injectables & huidverbetering
Onlangs 32x geboekt
PolyPhilRadiesse (1,5 ML)ProfhiloSculptra (per flacon 10 ML)Belotero
Gesponsord
SkinSurgery Clinics Den Haag - Bekijk prijzen en maak een afspraak
SkinSurgery Clinics Den Haag
Best beoordeeld
SkinSurgery Clinics Den Haag
Den Haag, Laan van Meerdervoort 677
Botox zone vanaf
€ 175,00
Filler per ml vanaf
€ 450,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 350,00
Profiel bekijken
Innerlijk welzijn en uiterlijke schoonheid gaan hand in hand
Onlangs 453x geboekt
Sculptra (per flacon 10 ML)Radiesse (1,5 ML)PolyPhilRestylaneProfhilo
Gesponsord
The Body Clinic Den Haag - Bekijk prijzen en maak een afspraak
The Body Clinic Den Haag
Geverifieerde kliniek
The Body Clinic Den Haag
Den Haag, Parkstraat 101
Botox zone vanaf
€ 210,00
Filler per ml vanaf
€ 450,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 295,00
Profiel bekijken
Al 15 jaar de best gewaardeerde cosmetische kliniek van NL
Onlangs 17x geboekt
ProfhiloRadiesse (1,5 ML)RestylaneSculptra (per flacon 10 ML)