2 ml of 3 ml filler – wat past het beste bij jou?

Wanneer je een fillerbehandeling overweegt, kom je vaak termen tegen zoals 2 ml filler of 3 ml filler. Maar wat betekent dat eigenlijk? En hoe weet je hoeveel je nodig hebt voor het resultaat dat jij voor ogen hebt?

In deze blog leggen we je alles uit: van prijzen vergelijken en reviews tot wetenschappelijke werking en voor- en nafoto’s.

Wat betekent 2 ml of 3 ml filler?

Een milliliter (ml) filler staat voor het volume dat wordt geïnjecteerd.

  • 2 ml filler: vaak geschikt voor subtiele correcties, zoals lichte rimpels, lipvergroting of wat extra volume in de jukbeenderen.

  • 3 ml filler: wordt meestal gebruikt wanneer je meerdere zones wilt behandelen, of wanneer je een wat sterker zichtbaar resultaat wilt.

Lees verder:
Hoeveel is 2 ML lipfiller?
Is 0,5 ML lipfiller voldoende?

Voor en na: wat kun je verwachten?

Veel mensen willen eerst zien wat fillers doen. Daarom zijn voor en na foto’s belangrijk. Ze geven een realistisch beeld van het resultaat. Houd er wel rekening mee dat iedere huid, gezichtsstructuur en leeftijd anders reageert.

Tip: vraag bij een kliniek altijd naar echte foto’s van hun eigen cliënten, en niet alleen naar stockbeelden.

Liquid facelift foto van Kliniek Titula (voor)
Liquid facelift foto van Kliniek Titula (na)
Deze foto's zijn van Kliniek Titula
Liquid facelift foto van The Body Clinic Groningen (voor)
Liquid facelift foto van The Body Clinic Groningen (na)
Deze foto's zijn van The Body Clinic Groningen
Liquid facelift foto van ANC Clinics (voor)
Liquid facelift foto van ANC Clinics (na)
Deze foto's zijn van ANC Clinics
Liquid facelift foto van DokterEs Eindhoven (voor)
Liquid facelift foto van DokterEs Eindhoven (na)
Deze foto's zijn van DokterEs Eindhoven
Liquid facelift foto van Annebethkroeskop.com BV (voor)
Liquid facelift foto van Annebethkroeskop.com BV (na)
Deze foto's zijn van Annebethkroeskop.com BV
Liquid facelift foto van Dokter Lylian Logtenberg Kliniek (voor)
Liquid facelift foto van Dokter Lylian Logtenberg Kliniek (na)
Deze foto's zijn van Dokter Lylian Logtenberg Kliniek
Liquid facelift foto van Van Rosmalen Kliniek Nijmegen (voor)
Liquid facelift foto van Van Rosmalen Kliniek Nijmegen (na)
Deze foto's zijn van Van Rosmalen Kliniek Nijmegen
Liquid facelift foto van Dikrama Clinics (voor)
Liquid facelift foto van Dikrama Clinics (na)
Deze foto's zijn van Dikrama Clinics
Liquid facelift foto van The Body Clinic Duiven (voor)
Liquid facelift foto van The Body Clinic Duiven (na)
Deze foto's zijn van The Body Clinic Duiven
Liquid facelift foto van Van Rosmalen Kliniek Rotterdam (voor)
Liquid facelift foto van Van Rosmalen Kliniek Rotterdam (na)
Deze foto's zijn van Van Rosmalen Kliniek Rotterdam

Hoe werken fillers op cellulair niveau?

Fillers bestaan vaak uit hyaluronzuur, een stof die van nature in je huid voorkomt en vocht aantrekt.

  • Op cellulair niveau bindt hyaluronzuur water, waardoor de huid meer volume en hydratatie krijgt.

  • Dit is wetenschappelijk goed onderzocht en verklaart waarom fillers direct zichtbaar effect hebben én de huidstructuur verbeteren.

Prijzen vergelijken: wat kost 2 ml of 3 ml filler?

De prijs verschilt per kliniek, merk filler en behandelend arts. Gemiddeld kun je rekening houden met:

Behandeling

Gemiddelde prijs NL

Laagste prijs

Hoogste prijs

2 ml filler

€ 400 – € 600

€ 300

€ 850

3 ml filler

€ 600 – € 900

€ 450

€ 1.200

Wil je zeker weten dat je niet te veel betaalt? Vergelijk via Injectablesbooking eenvoudig klinieken in de buurt

Reviews en ervaringen van anderen

Uit reviews blijkt vaak dat 2 ml filler voldoende is voor mensen die een natuurlijke uitstraling willen behouden. 3 ml wordt vaker gekozen door cliënten die net wat meer effect willen zien, bijvoorbeeld in wangen, kaaklijn of lippen.

Let bij reviews op de volgende punten:

  • Ervaring met de arts (voelde je je serieus genomen?).

  • Het resultaat na 6 maanden of langer.

  • Hoe was de nazorg en follow-up?

Met 66 jaren vond ik het tijd om mijn neus lippenplooi, mondhoeken en rokersrimpels bovenlip te laten behandelen in dit geval met fillers, totaal 3 ml, zeer deskundig geholpen door Chiara Jans die alles heel duidelijk uitgelegd heeft en na de ietwat pijnlijke prikjes mag het resultaat er zijn, nu 4 dagen verder en bijna geen rimpel meer te zien, dit is het g... Toon meer »
Met 66 jaren vond ik het tijd om mijn neus lippenplooi, mondhoeken en rokersrimpels bovenlip te laten behandelen in dit geval met fillers, totaal 3 ml, zeer deskundig geholpen door Chiara Jans die alles heel duidelijk uitgelegd heeft en na de ietwat pijnlijke prikjes mag het resultaat er zijn, nu 4 dagen verder en bijna geen rimpel meer te zien, dit is het geld dik waard en ik kom zeker terug, tevens zeer vriendelijke receptioniste en toen ik uit de behandeling kwam vroeg een medewerker hoe ik het ervaren had, dit is klantvriendelijkheid , kortom zeer tevreden. Toon minder »
Ellen de Roy van Zuijdewijn
Faceland Eindhoven
15 januari 2024 16:04
Afgelopen vrijdag 25 augustus jl. ben ik bij Faceland geweest voor fillers. Ik had nog nooit fillers gedaan en mijn wangen waren behoorlijk ingevallen de laatste jaren. De ene wang meer dan de andere en veel lijnen in het gezicht gekregen. Ik woon vlakbij Faceland en dacht ga toch eens een afspraak maken en had zelf Radiesse filler in gedachten omdat dit moo... Toon meer »
Afgelopen vrijdag 25 augustus jl. ben ik bij Faceland geweest voor fillers. Ik had nog nooit fillers gedaan en mijn wangen waren behoorlijk ingevallen de laatste jaren. De ene wang meer dan de andere en veel lijnen in het gezicht gekregen. Ik woon vlakbij Faceland en dacht ga toch eens een afspraak maken en had zelf Radiesse filler in gedachten omdat dit mooi opvult had ik gelezen. Ik had een afspraak met cosmetisch arts/behandelaar Dr Taher Achmed. Hij liet mij mijn verhaal vertellen en toen ik zei dat ik graag de Radiesse filler wilde wees hij mij erop dat dit een niet oplosbare filler is, stel dat ik het inspuit en je krijgt bultjes dan kan ik deze niet oplossen. Ik concludeerde toen stel dat dit mij overkomt dan loop ik dus maanden met bultjes in mijn gezicht rond die je ook ziet, ja zei hij. De keuze ligt bij jou. Er wordt je niets opgedrongen. Toen was de beslissing snel genomen, Ik liet het aan hem over welke filler het beste was voor mijn wangen. In overleg en met de spiegel wordt er bepaald waar te spuiten. In totaal 2 ml voor mijn wangen, na 2 weken zie je t uiteindelijke resultaat pas zei Achmed, en kan je nadien altijd nog besluiten om bij te spuiten voor nu achtte hij dit voldoende.Ik zag gelijk al verbetering bij mijn wangen en besloot ook maar de marionetlijnen bij mijn mondhoeken te doen , daarvoor ook 1 ml benodigd. Nu na een aantal dagen zie ik steeds meer verbetering in mijn gezicht en ik ben zo blij dat ik de fillers heb gedaan. Dhr Tahed Achmed is zeer deskundig, eerlijk en krijgt van mij een dikke 10+. Faceland is een zeer mooie kliniek met vriendelijke receptionistes. Toon minder »
30 augustus 2023 10:10
Ik heb bij dokter de Bruin eerst een heel prettig vrijblijvend consult gehad. In dit consult nam zij echt de tijd om zo veel mogelijk informatie te geven over de lipfiller behandeling. Na het consult had ik een heel fijn gevoel bij dokter de Bruin en heb ik een afspraak gemaakt voor de behandeling zelf. Dokter de Bruin luistert echt super goed naar je wense... Toon meer »
Ik heb bij dokter de Bruin eerst een heel prettig vrijblijvend consult gehad. In dit consult nam zij echt de tijd om zo veel mogelijk informatie te geven over de lipfiller behandeling.

Na het consult had ik een heel fijn gevoel bij dokter de Bruin en heb ik een afspraak gemaakt voor de behandeling zelf. Dokter de Bruin luistert echt super goed naar je wensen. Ik wou dat het super natuurlijk bleef, en alleen in mijn bovenlip. Na 0,3 ml stopt ze ook even om je het resultaat zover te laten zien, met de vraag of je het zo goed vindt, of dat je de totale 0,5 ml wilt. Behandeling was doormiddel van een super goede verdoving zo goed als pijnloos.

Hele aardige mevrouw achter de balie die je super vriendelijk verwelkomt, en aanbiedt een limonade te maken omdat ik iets wat licht in mijn hoofd was na de behandeling.

Al met al een super fijne ervaring. Ik kom zeker weer terug. Toon minder »
9 juni 2022 10:10

Klinieken vergelijken: waar moet je op letten?

Niet iedere kliniek of arts werkt met dezelfde merken fillers of dezelfde technieken. Let bij het vergelijken op:

  • Kwalificaties van de behandelend arts (is hij/zij BIG-geregistreerd?).

  • Transparantie over tarieven (staan prijzen duidelijk vermeld?).

  • Beschikbare voor en na foto’s.

  • Wetenschappelijke onderbouwing van de producten die ze gebruiken.

Op ons platform kun je eenvoudig klinieken vinden, prijzen vergelijken en reviews lezen.

Vergelijk klinieken in Nederland

Gesponsord
Wordt nu
bekeken
SkinSurgery Clinics Den Haag
SkinSurgery Clinics Den Haag
Den Haag, Laan van Meerdervoort 677
Botox zone vanaf
€ 165,00
Filler per ml vanaf
€ 450,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 325,00
Profiel bekijken
Innerlijk welzijn en uiterlijke schoonheid gaan hand in hand
PolyPhilProfhiloRadiesse (1,5 ML)Restylane
Onlangs 287x geboekt
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
Maison du Belle
Maison du Belle
Utrecht, Bernadottelaan 11
Botox zone vanaf
€ 100,00
Filler per ml vanaf
€ 180,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 200,00
Profiel bekijken
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
Natural Beauty Kliniek
Natural Beauty Kliniek
Rotterdam, Bierstraat 6
Botox zone vanaf
€ 180,00
Filler per ml vanaf
€ 400,00
Profhilo per 2 ml vanaf
-
Profiel bekijken
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
La Derma Boutique
La Derma Boutique
Amsterdam, Uiterwaardenstraat 113
Botox zone vanaf
-
Filler per ml vanaf
€ 195,00
Profhilo per 2 ml vanaf
-
Profiel bekijken
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
CELLA Health and Aesthetics Clinic Den Haag
CELLA Health and Aesthetics Clinic Den Haag
Den Haag, Vos in Tuinstraat 3
Botox zone vanaf
€ 155,00
Filler per ml vanaf
€ 325,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 325,00
Profiel bekijken
CELLA: Jouw pad naar diepgaande schoonheid & welzijn.
Profhilo
Bekijk agenda
Onlangs 17x geboekt
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
Annebethkroeskop.com BV
Annebethkroeskop.com BV
Amsterdam, Prins Hendriklaan 28
Botox zone vanaf
€ 195,00
Filler per ml vanaf
€ 540,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 350,00
Profiel bekijken
Dr. Annebeth Kroeskop: Expertise in natuurlijke resultaten!
ProfhiloRadiesse (1,5 ML)RestylaneSculptra (per flacon 10 ML)
Onlangs 29x geboekt
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
Waterland Kliniek Volendam
Waterland Kliniek Volendam
Volendam, Heideweg 1B
Botox zone vanaf
€ 175,00
Filler per ml vanaf
€ 450,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 325,00
Profiel bekijken
Verfijnde en gebalanceerde cosmetische behandelingen
LanlumaPolyPhilProfhiloRestylane
Bekijk agenda
Onlangs 20x geboekt
Gesponsord
Wordt nu
bekeken
Fairday Clinics Den Haag
Fairday Clinics Den Haag
Scheveningen, Hellingweg 96J
Botox zone vanaf
€ 99,00
Filler per ml vanaf
€ 249,00
Profhilo per 2 ml vanaf
€ 249,00
Profiel bekijken
Onze visie: klantvriendelijk, eerlijkheid en veilig!
ProfhiloRadiesse (1,5 ML)Sculptra (per flacon 10 ML)
Onlangs 107x geboekt

Waarom Injectablesbooking.nl?

Alle klinieken in Nederland
Lees reviews en vergelijk prijzen
Vergelijk artsen op ervaring en kwaliteit
Altijd dichtbij